• Wolne miejsca na rok 2024/25
    Niepubliczne Przedszkole Alutka w Jaworzu posiada wolne miejsca dla dzieci na rok 2024/25. Alutka to przedszkole z bogatą propozycją edukacyjną w atrakcyjnej cenie.
    Dowiedz się więcej › Więcej ›
  • Zajęcia dodatkowe
    Niepubliczne Przedszkole Alutka, aby zapewnić Maluszkom dodatkowe atrakcje i wzbogacić ofertę edukacyjną, przygotowało szereg ciekawych zajęć dodatkowych.
    Dowiedz się więcej › Więcej ›
  • Indywidualne zajęcia specjalne
    Przedszkole zapewnia zajęcia ze specjalistami w zakresie realizacji wydanej opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i orzeczenia o potrzebie kształcenie specjalnego.

Aktualności i wydarzenia

2024.03
2024-03-17

Aktualności i wydarzenia

Posiadamy wolne miejsca na rok 2024/25

Przedszkole Alutka dysponuje wolnymi miejscami dla dzieci na rok 2024/25.

Rekrutacja i zapisy

Niepubliczne Przedszkole Alutka prowadzi rekrutację dzieci przez cały rok.

Nasza galeria

Zobacz co tym razem w naszym Alutkowym Przedszkolu “zmalowali” nasi Milusińscy.

Zajęcia dodatkowe

Niepubliczne Przedszkole Alutka w Jaworzu przygotowało dla naszych Maluszków szereg ciekawych zajęć dodatkowych.

Więcej ›
Rozwój autentycznej osobowości dziecka może nastąpić tylko wówczas, gdy każde znajdzie warunki do swobodnej ekspresji w różnych dziedzinach swojego życia i twórczości.
Celestyn Freinet - Niepubliczne Przedszkole Alutka w Jaworzu, ul. Cieszyńska 363